Najczęściej zadawane pytania

Jeśli masz problem z konkretnym zagadnieniem dotyczącym ochrony środowiska, możesz zadać pytanie naszym ekspertom. Na łamach publikacji udzielimy odpowiedzi na najbardziej interesujące pytania. Dzięki temu nie będziesz miał wątpliwości jak postąpić w konkretnej sytuacji i zyskasz pewność, że postępujesz zgodnie z prawem.

Każdą firmę w większym lub mniejszym stopniu dotyczą przepisy ochrony środowiska. A to oznacza spełnianie odpowiednich wymogów, uzyskiwanie konkretnych decyzji, prowadzenie sprawozdawczości. Zgodna z prawem realizacja tych zadań podlega kontroli z różnych urzędów m.in. WIOŚ. Niestety Twoje obowiązki zmieniają się w zależności od miesiąca lub zmian w prawie. Dlatego bardzo łatwo jest przeoczyć coś ważnego. Teraz wystarczy, że raz na miesiąc zajrzysz do miesięcznika „Aktualności ochrona środowiska” a uzyskasz pewność że o niczym nie zapomnisz.

W tym dziale co miesiąc znajdziesz najważniejsze informacje
o tym, co zmieniło się w prawie w zakresie gospodarki odpadami. Dowiesz się także, jak właściwie prowadzić ewidencję i sprawozdawczość związaną z odpadami aby uniknąć kar oraz przeczytasz o projektach zmian, kiedy wejdą w życie i  jak właściwie się do nich przygotować.

Ewentualnej rezygnacji z zestawów aktualizujących należy dokonać w formie pisemnej. Wystarczy przesłać do nas faks 22 619 60 10 lub list na adres:

Centrum Wysyłkowe Wydawnictwa "Wiedza i Praktyka",

ul. Paderewskiego 167, 05-070 Sulejówek.

Najlepsi autorzy: piszą dla nas osoby, które współtworzą prawo i wdrażają je w firmach. Dzięki ich wskazówkom publikowanym w magazynie, sprawnie i bez kłopotów przygotujesz się do kontroli organów zewnętrznych, mając pewność że działasz zgodnie z prawem!

Faktura obejmuje 6 numerów zwykłych i 4 specjalne – cena jednego numeru wynosi 42,99 zł netto, koszty pakowania i wysyłki to jednorazowa opłata za cały okres prenumeraty - 59,40 zł netto. Łączna wartość zamówienia wraz z kosztami pakowania i wysyłki wynosi 489,30 zł netto (528,44 zł brutto).

Jeśli złożysz czytelny podpis na druku zamówienia, możesz mieć pewność, że biuletyn dotrze w Twoje ręce. Przesyłka będzie zaadresowana na Twoje nazwisko.

Oczywiście! Centrum Obsługi Klienta tel. 22 518 29 29 poinformuje Cię o stanie realizacji zamówienia, płatnościach i udzieli wyczerpujących informacji na wszystkie pytania związane z Twoim zamówieniem.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 48 godzin od daty jego otrzymania.

Najprościej wysłać zamówienie z naszej strony internetowej. Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola. Pozostałe zamówienia przyjmujemy w formie pisemnej. Możesz wysłać do nas  fax 22 617 60 10 lub przesłać zamówienie pocztą pod adresem:

„Aktualności ochrona środowiska”

"Wiedza i Praktyka" sp. z o .o.,

05-070 Sulejówek,

ul. Paderewskiego 167

Centrum Obsługi Klienta

  • 22 518 29 29
  • E-mail: cok@wip.pl
  • Fax 22 617 60 10
  • Poniedziałek-Piątek: 8:00 - 16:00

Poza godzinami pracy naszego Centrum Obsługi Klienta prosimy o kontakt drogą mailową na cok@wip.pl

Dane kontaktowe

  • Wiedza i Praktyka Sp. z o.o.
  • ul. Łotewska 9a
  • 03-918 Warszawa
wiper-pixel